sobota 2. ledna 2016
Dnes je významný den! Blog Liška v zástěře slaví svoje první narozeniny! Nevím co mě to napadlo, ale první příspěvek na tomto blogu byl 1.1.2015 - článek s názvem What does the fox say? . Za ten první rok jsem se s vámi podělila s 36 příspěvků. Loňské předsevzetí bylo založit blog, to letošní je, najít si pro něj více času!

Jako narozeninový dárek jsme dostali od mé drahé polovičky nové logo. Doufám že se vám líbí a bude to první krok ke zlepšení vzhledu blogu.

Ale největším dárkem pro můj blog a pro mě jste Vy! Moji čtenáři! Asi nic mi neudělá radost jako to, když mi kolegyně v práci řekne, že podle mě něco upekla příteli, nebo kamarádka prohlásí, že mě sleduje i její mamka a kamarádky! To je opravdu pro mě to největší ocenění, a chtěla bych vám všem hrozně moc poděkovat, že si uděláte občas chvilku čas a přijdete na návštěvu k Lišce v zástěře!

Ještě jednou moc děkuji za báječný rok a budu ráda za všechny vaše nápady, návrhy, tipy a podněty, co vás zajímá a co by jste chtěli na blogu najít.

Na závěr vám všem přeji do nového roku 2016 jen to nejlepší. Hodně draví, štěstí, lásky, přátel,dobrého jídla, času na to co máte rádi a aby se vám plnily vaše sny!

Vaše Liška v zástěře Hanka

Sledujte Lišku také na Facebooku, nebo Instagramu liska_v_zastere.
Share:

1 komentář

  1. A ještě mi to trvalo tak dlouho, že už je po půlnoci a už je 2. ! :)

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig